Logotyp

Behöver du komma i kontakt med oss, eller har produktfrågor?

Du når oss på via någon av följande kontaktvägar, alternativt lämnar du dina uppgifter så kontaktar vi dig.

Kontakta mig


    Telefon 0322-418 00

    E-post info@mellbygarage.se

    Måndag - Torsdag 08:00 - 16:30, Fredagar 08:00 - 16:00

    Adress: Mellby Garage AB, Lindbladsvägen 3 B, 447 37 Vårgårda

    Kontakta oss personligen

    Jim Uhlén

    Jim Uhlén

    Försäljning

    0322-418 05
    jim.uhlen@mellbygarage.se

    Emma Holth-Carlsson

    Emma Holth-Carlsson

    Försäljning

    0322-418 28
    emma@mellbygarage.se

    Hampus Floberg

    Hampus Floberg

    Försäljning

    0322-418 27
    hampus@mellbygarage.se

    Linus Andersson

    Linus Andersson

    Försäljning

    0322-418 12
    linus.andersson@mellbygarage.se

    Tove Flensburg

    Tove Flensburg

    Försäljning

    0322-418 11
    tove@mellbygarage.se

    Tommy Olausson

    Tommy Olausson

    Försäljning, Marknadsutveckling

    0322-418 02
    tommy@mellbygarage.se

    Peter Antmarker

    Peter Antmarker

    Projektsamordning entreprenad

    0322-418 15
    peter@mellbygarage.se

    Oscar Sahlberg

    Oscar Sahlberg

    Produktions/konstruktionschef

    0322-418 09
    oscar@mellbygarage.se

    Yvonne Sandell

    Yvonne Sandell

    Konstruktion, Konstruktör

    0322-418 08
    yvonne@mellbygarage.se

    Joakim Olausson
    Carina Lindberg

    Carina Lindberg

    Inköp, leveranser

    0322-418 04
    carina@mellbygarage.se

    Inga-Lill Hallengren

    Inga-Lill Hallengren

    Leverans/Ekonomi

    0322-418 14
    Inga-lill.hallengren@mellbygarage.se

    Helen Antonsson

    Helen Antonsson

    Ekonomiansvarig

    0322-418 06
    helen@mellbygarage.se

    Bengt Sahlberg

    Bengt Sahlberg

    Projektledare

    0322-418 00
    bengt@mellbygarage.se

    Anna Wedner

    Anna Wedner

    Marknadsassistent

    0322-418 07
    anna@mellbygarage.se

    Fredrik Sahlberg

    Fredrik Sahlberg

    VD/Marknadschef

    0322-418 03
    fredrik@mellbygarage.se

    Övrig information

  • Bankgiro 879-0578
  • Organisationsnummer: 556873-6309
  • Öppettider: Måndag – Torsdag 08:00-16:30, Fredagar 08:00-16:00. Med viss variation för helgdagar och dag före helg samt under sommaren.