Logotyp

Behöver du komma i kontakt med oss, eller har produktfrågor?

Du når oss på via någon av nedanstående kontaktvägar, alternativt lämnar du en kontaktväg nedan så kontaktar vi dig.

Måndag till fredag kl 8:00 - 15:30

Telefon 0322-418 00

E-post info@mellbygarage.se

Adress: Mellby Garage AB, Lindbladsvägen 3 B, 447 37 Vårgårda

Kontakta mig

Kontakta oss personligen

Tommy Olausson

Tommy Olausson

Försäljning villagarage, Marknadsutveckling

0322-41802
tommy@mellbygarage.se

Joakim Påfvelsson

Joakim Påfvelsson

Försäljning villagarage

0322-41811
joakim@mellbygarage.se

Ulf Bohlin

Ulf Bohlin

Försäljning radgarage

0322-41807
ulf@mellbygarage.se

Oscar Sahlberg

Oscar Sahlberg

Produktions/konstruktionschef

0322-41809
oscar@mellbygarage.se

Peter Antmarker

Peter Antmarker

Projektsamordning entreprenad

0322-41815
peter@mellbygarage.se

Carina Lindberg

Carina Lindberg

Inköp, leveranser

0322-41804
carina@mellbygarage.se

Helen Antonsson

Helen Antonsson

Ekonomiansvarig

0322-41806
helen@mellbygarage.se

Yvonne Sandell

Yvonne Sandell

Konstruktion

0322-41808
yvonne@mellbygarage.se

Fredrik Sahlberg

Fredrik Sahlberg

VD/Marknadschef

0322-41803
fredrik@mellbygarage.se

Bengt Sahlberg

Bengt Sahlberg

Projektledare

0322-41800
bengt@mellbygarage.se

Pasheu Jalal

Pasheu Jalal

Konstruktör

0322-41813
pasheu.jalal@mellbygarage.se

Övrig information

Semesterstängt under v 28-31.

Under veckorna 28, 29, 30 och 31 har vi semester och en begränsad arbetsstyrka på plats. Förfrågningar bearbetas löpande men vi kan ha något längre svarstid än normalt. Ha en skön sommar.

Bankgiro 879-0578

Organisationsnummer: 556873-6309