Logotyp

Behöver du komma i kontakt med oss, eller har produktfrågor?

Du når oss på via någon av nedanstående kontaktvägar, alternativt lämnar du en kontaktväg nedan så kontaktar vi dig.

Måndag till fredag kl 8:00 - 15:30

Telefon 0322-418 00

E-post info@mellbygarage.se

Adress: Mellby Garage AB, Lindbladsvägen 3 B, 447 37 Vårgårda

Kontakta mig

Kontakta oss personligen

Tommy Olausson

Tommy Olausson

Försäljning, Marknadsutveckling

0322-41802
tommy@mellbygarage.se

Ulf Bohlin

Ulf Bohlin

Försäljning radgarage

0322-41807
ulf@mellbygarage.se

Oscar Sahlberg

Oscar Sahlberg

Produktions/konstruktionschef

0322-41809
oscar@mellbygarage.se

Peter Antmarker

Peter Antmarker

Projektsamordning entreprenad

0322-41815
peter@mellbygarage.se

Carina Lindberg

Carina Lindberg

Inköp, leveranser

0322-41804
carina@mellbygarage.se

Helen Antonsson

Helen Antonsson

Ekonomiansvarig

0322-41806
helen@mellbygarage.se

Yvonne Sandell

Yvonne Sandell

Konstruktion, Konstruktör

0322-41808
yvonne@mellbygarage.se

Fredrik Sahlberg

Fredrik Sahlberg

VD/Marknadschef

0322-41803
fredrik@mellbygarage.se

Bengt Sahlberg

Bengt Sahlberg

Projektledare

0322-41800
bengt@mellbygarage.se

Hampus Floberg

Hampus Floberg

Försäljning

0322-41827
hampus@mellbygarage.se

Emma Holth-Carlsson

Emma Holth-Carlsson

Försäljning

0322-41828
emma@mellbygarage.se

Tove Flensburg

Tove Flensburg

Försäljning

0322-41811
tove@mellbygarage.se

Joakim Olausson

Joakim Olausson

Konstruktör

0322-41813
joakim.olausson@mellbygarage.se

Övrig information

Bankgiro 879-0578

Organisationsnummer: 556873-6309