Logotyp

Behöver du komma i kontakt med oss, eller har produktfrågor?

Du når oss på via någon av följande kontaktvägar, alternativt lämnar du dina uppgifter så kontaktar vi dig.

Kontakta mig

Telefon 0322-418 00

E-post info@mellbygarage.se

Måndag - Torsdag 08:00 - 16:30, Fredagar 08:00 - 16:00

Adress: Mellby Garage AB, Lindbladsvägen 3 B, 447 37 Vårgårda

Kontakta oss personligen

Emma Holth-Carlsson

Emma Holth-Carlsson

Försäljning

0322-418 28
emma@mellbygarage.se

Hampus Floberg

Hampus Floberg

Försäljning

0322-418 27
hampus@mellbygarage.se

Jimmy Johansson

Jimmy Johansson

Försäljning

0322-418 05
jimmy@mellbygarage.se

Tove Flensburg

Tove Flensburg

Försäljning

0322-418 11
tove@mellbygarage.se

Tommy Olausson

Tommy Olausson

Försäljning, Marknadsutveckling

0322-418 02
tommy@mellbygarage.se

Ulf Bohlin

Ulf Bohlin

Försäljning radgarage

0322-418 07
ulf@mellbygarage.se

Peter Antmarker

Peter Antmarker

Projektsamordning entreprenad

0322-418 15
peter@mellbygarage.se

Oscar Sahlberg

Oscar Sahlberg

Produktions/konstruktionschef

0322-418 09
oscar@mellbygarage.se

Yvonne Sandell

Yvonne Sandell

Konstruktion, Konstruktör

0322-418 08
yvonne@mellbygarage.se

Joakim Olausson
Carina Lindberg

Carina Lindberg

Inköp, leveranser

0322-418 04
carina@mellbygarage.se

Inga-Lill Hallgren

Inga-Lill Hallgren

Leverans/Ekonomi

0322-418 14
Inga-lill.hallgren@mellbygarage.se

Helen Antonsson

Helen Antonsson

Ekonomiansvarig

0322-418 06
helen@mellbygarage.se

Bengt Sahlberg

Bengt Sahlberg

Projektledare

0322-418 00
bengt@mellbygarage.se

Fredrik Sahlberg

Fredrik Sahlberg

VD/Marknadschef

0322-418 03
fredrik@mellbygarage.se

Övrig information

Bankgiro 879-0578

Organisationsnummer: 556873-6309

Öppettider: Måndag – Torsdag 08:00-16:30, Fredagar 08:00-16:00. Med viss variation för helgdagar och dag före helg.