Logotyp

Behöver du komma i kontakt med oss, eller har produktfrågor?

Du når oss på via någon av följande kontaktvägar, alternativt lämnar du dina uppgifter så kontaktar vi dig.

Kontakta mig


    Telefon 0322-418 00

    E-post info.sv@mellbyhome.com

    Måndag - Torsdag 08:00 - 16:30, Fredagar 08:00 - 16:00

    Adress: Mellby Garage AB, Lindbladsvägen 3 B, 447 37 Vårgårda

    Kontakta oss personligen

    Emma Holth-Carlsson

    Emma Holth-Carlsson

    Försäljning

    0322-418 28
    emma.holth-carlsson@mellbyhome.com

    Hampus Floberg

    Hampus Floberg

    Försäljning

    0322-418 27
    hampus.floberg@mellbyhome.com

    Tove Flensburg

    Tove Flensburg

    Försäljning

    0322-418 11
    tove.flensburg@mellbyhome.com

    Linus Andersson

    Linus Andersson

    Försäljning

    0322-418 12
    linus.andersson@mellbyhome.com

    Åsa Frodelius

    Åsa Frodelius

    Försäljning

    0322-418 19
    asa.frodelius@mellbyhome.com

    Jim Uhlén

    Jim Uhlén

    Försäljning (Föräldraledig)

    0322-418 05
    jim.uhlen@mellbyhome.com

    Tommy Olausson

    Tommy Olausson

    Försäljning, Marknadsutveckling

    0322-418 02
    tommy.olausson@mellbyhome.com

    Peter Antmarker

    Peter Antmarker

    Projektsamordning entreprenad

    0322-418 15
    peter.antmarker@mellbyhome.com

    Kent Ågestedt

    Kent Ågestedt

    Produktionschef

    0322-418 18
    kent.agestedt@mellbyhome.com

    Oscar Sahlberg

    Oscar Sahlberg

    Produktions/konstruktionschef

    0322-418 09
    oscar.sahlberg@mellbyhome.com

    Yvonne Sandell

    Yvonne Sandell

    Konstruktion, Konstruktör

    0322-418 08
    yvonne.sandell@mellbyhome.com

    Joakim Sertenius Strivér

    Joakim Sertenius Strivér

    Konstruktör

    0322-418 13
    joakim.sertenius.striver@mellbyhome.com

    Erik Falevid

    Erik Falevid

    Konstruktör

    0322-418 16
    erik.falevid@mellbyhome.com

    Carina Lindberg

    Carina Lindberg

    Inköp, leveranser

    0322-418 04
    carina.lindberg@mellbyhome.com

    Inga-Lill Hallengren

    Inga-Lill Hallengren

    Leverans/Ekonomi

    0322-418 14
    Inga-lill.hallengren@mellbyhome.com

    Helen Antonsson

    Helen Antonsson

    Ekonomiansvarig

    0322-418 06
    helen.antonsson@mellbyhome.com

    Bengt Sahlberg

    Bengt Sahlberg

    Projektledare

    0322-418 00
    bengt.sahlberg@mellbyhome.com

    Thorbjörn Berglund

    Thorbjörn Berglund

    Projektledare

    0322-200191
    thorbjorn.berglund@mellbyhome.com

    Mark Döse

    Mark Döse

    Systemansvarig

    0322-418 17
    mark.dose@mellbyhome.com

    Simon Blomgren

    Simon Blomgren

    Marknadsassistent

    0322-418 20
    simon.blomgren@mellbyhome.com

    Anna Wedner

    Anna Wedner

    Marknadsassistent (Föräldraledig)

    0322-418 07
    anna.wedner@mellbyhome.com

    Fredrik Sahlberg

    Fredrik Sahlberg

    VD/Marknadschef

    0322-418 03
    fredrik.sahlberg@mellbygarage.se

    Övrig information

    • Bankgiro 879-0578
    • Organisationsnummer: 556873-6309
    • Öppettider: Måndag – Torsdag 08:00-16:30, Fredagar 08:00-16:00. Med viss variation för helgdagar och dag före helg samt under sommaren.
    Vi har flyttat ihop!

    Mellby Garage och Mellby Hus finns nu samlat under samma tak – på Mellby Home!
    Klicka här för att besöka vår nya hemsida och inspireras av våra byggnader.